تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

لوازم خانگی رنگی، این وسیله ها رنگیشون هم قشنگه!

به عقیده من فضای آشپزخانه پر رفت و آمدترین فضای خانه است. پختن غذا، شستن و جابه جا کردن ظروف، سر و کله زدن با یخچال و خوراکی های خوشمزه درون آن همه درون فضای جذاب و گرمی به نام آشپزخانه انجام می شود. هر کدام از این کارها هم زمان مشخصی دارند که باعث می شود افراد خانه مدت زمان بیشتری را در حال رفت و آمد به آنجا باشد. از آنجا که غذاهای رنگی و مواد غذایی متنوع با فضای آشپزخانه عجین است، می توان برای دکوراسیون آشپزخانه هم از آنها الهام گرفت. در هر صورت باید آشپزخانه را به شکلی چیدمان کردن که با هویتش همخوانی داشته باشد و بتوان انرژی خوبی از آن گرفت. یکی از موارد پر طرفدار برای انتخاب ترکیب رنگی طراحی دکوراسیون آشپزخانه رنگی است. این انتخاب می تواند با انتخاب کابینت های رنگی و یا لوازم خانگی رنگی انجام پذیرد. پس اگر شما هم به دنبال ایجاد تحولی در فضای آشپزخانه خود هستید و یا قصد خرید جهیزیه را دارید، تا انتهای این مطلب آریا طرح را رها نکنید!

دکوراسیون آشپزخانه زرد

برخی افراد به دلیل زمینه های ذهنی خود ترجیح می دهند در خرید لوازم خانگی ریسک نکرده و به سراغ خرید لوارم سفید، نقره ای یا سیلور و سیاه بروند. البته ما برای این افراد نیز پیشنهاد ویژه ای داریم که برای دکوراسیون آشپزخانه رنگی به سراغ کابینت های متنوع تری بروند. رنگ کابینت را می توانید هماهنگ با دکوراسیون منزل انتخاب کرده و به سراغ رنگی بروید که از آن خسته نشوید. رنگ های لوازم خانگی خنثی قابلیت ست پذیری با هر کابینتی را دارند. 

لوازم خانگی آشپزخانه رنگی

ولی اگر نمی خواهید ساختار آشپزخانه را تغییر داده و به سراغ لوازم خانگی به روزتری هستید، پیشنهاد ما لوازم خانگی و وسایل برقی آشپزخانه با رنگ های متنوع است. 

یخچال فریزر اسمگ FAB32RBLN1 - Blue

یخچال فریزر اسمگ FAB32RBLN1 – Blue

یخچال فریزر کوچک اسمگ FAB10RUJ – Union Jack

یخچال فریزر اسمگ FAB30RVE1 – Lime Green

یخچال فریزر رنگی

رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. با توجه به آنچه مد نظر دارید می توانید به دنبال یخچال فریزر رنگی بروید. البته قبل از خرید باید بدانید که نیاز است بودجه بیشتری را کنار بگذارید چرا که اغلب یخچال فریزر رنگی قیمت بالاتری دارند.

یخچال بزرگ اسمگ مدل FAB28RDG – Gold

یخچال اسمگ مدل FAB28RIT1 – Tricolore

یخچال اسمگ FAB28RG1 – Yellow

یخچال اسمگ FAB28RO1 – Orange

یخچال ۲۵۶ لیتری اسمگ FAB28RDB – Blue Denim

یخچال ساید بای ساید ۴ درب

یخچال رنگی

می توانید یخچال تک را نیز خریداری کنید. این بستگی به میزان مصرف و اولویت شما دارد. بهتر است بعد از خرید این وسیله زیبا اجازه دهید به راحتی خود را در فضای آشپزخانه نمایان کند. همانطور که در محصولات بالا مشاهده می کنید، یکی از آنها به رنگ سیاه انتخاب شده است. درست است که این رنگ را نمی توان برای دکوراسیون رنگی در نظر گرفت. تنها مد نظر داشتم بگویم رنگ براق سیاه در دکوراسیون رنگی با کابینت های متنوع هم جلوه بسیاری خواهد داشت. 

خردکن کیچن اید مدل ۵KFC3515EER

اسپرسو ساز کیچن اید مدل ۵KES2102EER

غذاساز رد روبی FP520G مولینکس

آبمیوه گیری کیچن اید مدل ۵KVJ0333ECA

خردکن قهوه کیچن اید مدل ۵KCG0702EER

آب مرکبات گیر برقی دایرکت سرو PC600G‎ مولینکس

آسیاب قهوه AR100G61‎ مولینکس

اتو بدون سیم تفال مدل FV 9970

قهوه ساز مولینکس FG360D10 مولینکس

آبمیوه گیری ایزی فروت JU585G مولینکس

غذاساز مسترشف FP211 مولینکس

کتری برقی سابیتو BY530530 مولینکس

آسیاب قهوه MC300132‎ مولینکس

آسیاب قهوه AR100G61‎ مولینکس

خردکن AT711 مولینکس

لوازم خانگی قرمز

در بسیاری از تصاویر دیده شده ار دکوراسیون آشپزخانه های ایرانی و خصوصا جهیزیه عروس، دیده می شود که وسایل برقی آشپزخانه روی سطح کابینت چیده شده اند. نیازی نیست به همه افراد نشان دهید که چه هزینه ای صرف خرید این لوازم خانگی شده است، بهتر است کمی دکوراسیون آشپزخانه تان را خلوت کنید و یا اگر اصرار دارید همه وسایل را روی کابینت قرار دهید تا دسترسی و استفاده از آنها برایتان راحت تر باشد، به سراغ لوارم خانگی رنگی و زیباتر بروید که علاوه بر کارایی مورد نظر و کیفیت بالا، بتواند جلوه بصری آشپزخانه را نیز تامین کند. در تصاویر بالا نمونه محصولات متنوع از جمله خرد کن، اسپرسوساز، آبمیوه گیری، آسیاب کن و … را می بینید که از برندها و مدل های متنوع معرفی شده اند.

وسایل برقی کوچک آشپزخانه

این نکته را در نظر داشته باشید که اگر می خواهید همه آنها را جلوی چشم داشته باشید، بهتر است برای هماهنگی بیشتر از برند مشابه و رنگ یکسان خریداری کنید. 

ساندویچ ساز sw6125 مولینکس

ساندویچ ساز sw6165 مولینکس

ساندویچ ساز تفال مدل SW 854

برای خرید ساندویچ ساز پیشنهاد می شود به رنگ آن توجه چندانی نکنید! به دلیل اینکه کارایی این وسیله بسیار مهم است، از فروشنده بخواهید که کیفیت و کارایی آن را برای شما تضمین کند. البته بهتر است بگویم که این وسیله تنوع چندانی از نظر رنگی ندارد و برای انتخاب محدود خواهید بود.

مطلب مرتبط: بهترین مارک ساندویچ ساز، کدوم مدل رو بخریم؟

 

توستر کیچن اید مدل ۵KMT2204ECA

توستر اسمگ TSF01RDEU – Red

توستر TL176530‎ مولینکس

وسیله ای مانند توستر کاربرد محدود و مشخصی دارد و شاید از نظر بسیاری افراد هم خرید آن ضرورتی نداشته باشد. به همین دلیل این وسیله را می توانید در دسته محصولات نسبتا لوکس دسته بندی کنید. البته قیمت توستر مناسب است و اگر قصد خرید آن را دارید نیاز به هزینه بسیاری نیست. می توانید با بودجه ای حدود ۳۰۰ هزار تومان یک تستر خوب و معمولی تهیه کنید. این وسیله را روی کابینت نگهداری کنید و به عنوان یک المان زیبا نیز به آن بنگرید. پس بهتر است از انواع توستر رنگی برای دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید.

مطلب مرتبط: لوازم برقی آشپزخانه، این ۴ وسیله مهم را از این مارک ها بخرید!

اتو بخار بوش مدل TDA7030214

اتو مخزن دار۷۳۴۰ تفال

اتو بخار بریو مولینکس

اتو بخار 

اتو بخار از وسایلی است که به هیچ وجه در آشپزخانه استفاده نمی شود ولی همزمان با باقی وسایل آشپزخانه خریداری می شود. پس نیازی نیست که به هماهنگی رنگی این وسلیه با لوازم خانگی آشچزخانه تان فکر کنید! آنچه در مورد اتو بخار اهمیت دارد، کیفیت صفحه اتو و دیگر ویژگی هایی است که می توانید آن را بصورت کامل در مطلب بهترین مارک اتو بخار خانگی، چگونه اتو مناسب بخریم؟ مطالعه کنید. 

همزن اسمگ SMF01PBEU – Pastel Blue

آبمیوه گیری اسمگ CJF01PKEU – Pink

کتری سوت کش ویرگو برگهف

لوازم خانگی رنگی

رنگ های متنوعی برای لوازم خانگی تولید و عرضه می شوند که البته شاید هم به صورت تک بوده و نتوان آنها را به شکل کاملا ست با دیگر لوازم برقی خریداری کرد. در محصولات بالا این نکته را مشاهده می کنید. اگر دوست ندارید همه وسایل خود را از انواع رنگی تهیه کنید، یکی از این لوازم برقی و آن هم در صورتی که درون کابینت ها پنهان نشوند، به یک نقطه عطف در طراحی دکوراسیون آشپزخانه تبدیل می شود.

جارو برقی دووDEV-21B003-RE

جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ913

جاروبرقی AEG VX6-1-LR

جاروبرقی AEG VX9-1-SB-P

جاروبرقی میله مدل C۳ Cat & Dog

خرید جاروبرقی رنگی

جاروبرقی هم مانند اتوبخار است و لزومی ندارد برای خرید آن به دنبال رنگ هماهنگ با وسایل آشپزخانه باشید. برای خرید جاروبرقی باید به میزان مکش، طول سیم، قدرت موتور و ویژگی هایی از این دست توجه کنید. پس برای خرید جارو برقی پس از انتخاب مدل بخصوص،می توانید رنگ را مد نظر قرار دهید. 

جارو شارژی MX2323 مولینکس

جارو شارژی MX522 مولینکس

جارو شارژی اکسسیو MX413 مولینکس

خرید جارو شارژی هم درست مانند جاروبرقی است. پس کیفیت و کارایی بسیار مهمتر از رنگ آن است. 

ماشین ظرفشویی اسمگ BLV2X – Silver

ظرفشویی ۱۲ نفره بکو

ماشین ظرفشویی دووDW-1473T

۲,۲۳۸,۵۰۰تومان

ماشین لباسشویی اسمگ LBB14P – Cream

خرید ماشین ظرفشویی و لباسشویی با رنگ متنوع

اگر بعد از انتخاب مدل و برند مورد نظر از ماشین ظرفشویی و لباسشویی، مشاهده کردید که می توانید رنگ را نیز به غیر از سفید و سیلور انتخاب کنید، به سراغ رنگ های متنوع و جدید بروید. ظاهر ماشین ظرفشویی و لباسشویی در برابر کارآمد بودن ویژگی هایش، اهمیت چندانی ندارد.

برای خرید هر یک از محصولات ویترین آریا طرح، روی آن کلیک کرده و از طریق کادر سبز رنگ با فروشنده آن تماس بگیرید، اگر دنبال وسیله ای خاص می گردید، در بخش سفارش کالا، آن را ثبت کنید. 

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه آریا طرح